Infolinia: +48 600 580 601

Akumulatory do Motocykli i Quadów

Tani akumulator motocyklowy czy dobry?

Jeśli Twój tani akumulator do motocykla wykazuje oznaki słabości lub nie trzyma ładowania, może pora na jego wymianę? Akumulator to gwarancja prawidłowego rozruchu Twojego pojazdu. To ważne, abyś mógł na niego liczyć w każdej sytuacji. W naszym sklepie oferujemy akumulatory do pojazdów terenowych.

Dobry akumulator do motocykla to gwarancja wysokiej mocy rozruchowej nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych. Bezobsługowe akumulatory SLA ( szczelnie zamknięte ) dzięki swoim licznym zaletom i specyficznym właściwościom eksploatacyjnym coraz częściej zastępują tradycyjne akumulatory zasadowe i kwasowe. Akumulatory bezobsługowe są niezawodne i praktyczne.

Jaki akumulator motocyklowy wybrać

Akumulatory bezobsługowe SLA wykonywane są aktualnie w dwóch technologiach, które różnią się sposobem wiązania elektrolitu. Akumulatory AGM posiadają cały elektrolit umieszczony w separatorach z włókna szklanego o dużej porowatości. Nasze akumulatory w technologii AGM zostały zaprojektowane przez profesjonalistów, dzięki czemu zapewniają maksymalną moc, a także bezobsługowe użytkowanie przez bardzo długi czas. Akumulatory SLA produkowane w technologii AGM od wielu lat stosowane są w lotnictwie wojskowym w bombowcach i myśliwcach. Akumulator motocyklowy z wyświetlaczem dostępny w naszym sklepie to gwarancja niezawodności i wysokiej jakości.

Sezonowe przerwy w eksploatacji pojazdów, a także konieczność okresowego ładowania to specyficzne wymagania akumulatorów do quadów, skuterów wodnych i skuterów śnieżnych oraz do motocykli. Właśnie dlatego w pojazdach turystycznych świetnie sprawdzają się akumulatory żelowe ( GEL ). W technologii żelowej, elektrolit został unieruchomiony poprzez dodanie do niego krzemionki.

Oferta akumulatorów do motocykla i nie tylko

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu, która obejmuje m.in. akumulatory litowo-jonowe (Lithium).

Pamiętaj, żeAkumulatory do pojazdów terenowych powinny cechować się niezawodnością i długą żywotnością. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na akumulatory do skuterów śnieżnych, akumulatory do quadów, a także akumulatory do skuterów wodnych.